Laster Hendelser

Kommende Hendelser

Hendelser listenavigering

mars 2019
Lesestund Foto: TNB

Lesestund

fredag 22/03-19, kl 10:30

Tønsberg og Færder bibliotek

Bjørneboe

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Friday 24/05-19
Den lille røde høna og katten på fisketur Foto  Carlton Classe

Familieforestilling: Den lille røde høna og katten på fisketur

lørdag 23/03-19, kl 12:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Blackboxen

Familieforestilling: Den lille røde høna og katten på fisketur

lørdag 23/03-19, kl 15:30

Tønsberg og Færder bibliotek

Avdeling Tjøme

Tornekrattet

Kinotek: Tornekrattet – en vårhistorie

mandag 25/03-19, kl 11:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Bjørneboe

Brettspill1

MAKEit: Brettspillkveld

mandag 25/03-19, kl 16:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Monday 18/02-19,
and Once on Monday 25/03-19,
and Once on Thursday 11/04-19,
and Once on Monday 20/05-19
Steve Reich Illustrasjon  Beryl Korot

Dypdykk i musikkhistorien: Del 23 – Minimalistisk musikk

mandag 25/03-19, kl 18:30

Tønsberg og Færder bibliotek

Blackboxen

Bjørn Olav Jahr Foto  Tomm W. Christiansen

Justismord i Norge: Baneheiadrapene – Bjørn Olav Jahr i samtale med Jan Mehlum

tirsdag 26/03-19, kl 19:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Ruinene

Rollespill

MAKEit : Rollespillkveld – Dungeons & Dragons

onsdag 27/03-19, kl 16:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Wednesday 16/01-19,
and Once on Wednesday 30/01-19,
and Once on Wednesday 13/02-19,
and Once on Wednesday 27/02-19,
and Once on Wednesday 13/03-19,
and Once on Wednesday 27/03-19,
and Once on Wednesday 10/04-19,
and Once on Wednesday 24/04-19,
and Once on Wednesday 08/05-19,
and Once on Wednesday 22/05-19,
and Once on Wednesday 05/06-19
Plushies!

MAKEit: Plushieworkshop – en skjønn sidekick av stoff

torsdag 28/03-19, kl 16:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Thursday 28/02-19,
and Once on Thursday 28/03-19
Skup 2019

Folkemøte: Skup til folket

torsdag 28/03-19, kl 18:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Ruinene

Lesestund Foto: TNB

Lesestund

fredag 29/03-19, kl 10:30

Tønsberg og Færder bibliotek

Bjørneboe

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Friday 24/05-19
Hjerte Foto  Elsebeth Fikse

Faktastisk: Vi dissekerer!

lørdag 30/03-19, kl 13:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Blackboxen

+ Legg arrangementene til i din kalender
Translate »