Laster Hendelser

Kommende Hendelser

Hendelser listenavigering

april 2020
Spill i fjæra Foto: Tuva Synnevåg

Familieforestilling: Spill i fjæra AVLYST

lørdag 18/04-20, kl 15:30

Tønsberg og Færder bibliotek

Avdeling Tjøme

Harriet

Familiesøndag: Sangstund med Harriet AVLYST

søndag 19/04-20, kl 13:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Fantasia

Harriet

Familiesøndag: Sangstund med Harriet AVLYST

søndag 19/04-20, kl 14:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Fantasia

Charming Hostess Foto  Privat

Dypdykk i musikkhistorien: Del 30 – Kvinner i eksperimentell musikk AVLYST

mandag 20/04-20, kl 18:30

Tønsberg og Færder bibliotek

Blackboxen

IT-hjelp på biblioteket

IT-hjelp

onsdag 22/04-20, kl 10:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Brønnen

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Wednesday 26/02-20,
and Once on Wednesday 04/03-20,
and Once on Wednesday 11/03-20,
and Once on Wednesday 18/03-20,
and Once on Wednesday 25/03-20,
and Once on Wednesday 01/04-20,
and Once on Wednesday 15/04-20,
and Once on Wednesday 22/04-20,
and Once on Wednesday 29/04-20,
and Once on Wednesday 06/05-20,
and Once on Wednesday 13/05-20,
and Once on Monday 24/02-20,
and Once on Tuesday 25/02-20,
and Once on Wednesday 26/02-20,
and Once on Thursday 27/02-20,
and Once on Friday 28/02-20
Lesestund Foto: TNB

Lesestund AVLYST

fredag 24/04-20, kl 10:30

Tønsberg og Færder bibliotek

Fantasia

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Friday 24/04-20
Spørsmåltegn

Filosofikafe AVLYST

lørdag 25/04-20, kl 11:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Bjørneboe

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Saturday 25/04-20

Skrivekurs for ungdom med Camilla Hellern

lørdag 25/04-20, kl 12:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

Dissekering Foto: Elsebeth Fikse

Faktastisk: Vi dissekerer! AVLYST

lørdag 25/04-20, kl 13:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Blackboxen

Spanske delikatesser Foto Johan Mouchet Unsplash

Bokkafe: Spanske delikatesser AVLYST

lørdag 25/04-20, kl 13:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Skafferiet på Tjøme

Oscar A.

Familiesøndag: Ukulelekurs med Oscar A. AVLYST

søndag 26/04-20, kl 13:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Bjørneboe

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Sunday 26/04-20,
and Once on Sunday 26/04-20
IT-hjelp på biblioteket

IT-hjelp

onsdag 29/04-20, kl 10:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Brønnen

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Wednesday 26/02-20,
and Once on Wednesday 04/03-20,
and Once on Wednesday 11/03-20,
and Once on Wednesday 18/03-20,
and Once on Wednesday 25/03-20,
and Once on Wednesday 01/04-20,
and Once on Wednesday 15/04-20,
and Once on Wednesday 22/04-20,
and Once on Wednesday 29/04-20,
and Once on Wednesday 06/05-20,
and Once on Wednesday 13/05-20,
and Once on Monday 24/02-20,
and Once on Tuesday 25/02-20,
and Once on Wednesday 26/02-20,
and Once on Thursday 27/02-20,
and Once on Friday 28/02-20
+ Legg arrangementene til i din kalender
Translate »