La deg inspirere!

Anbefalinger for voksne, ungdom og barn henter vi inn fra basen «Bokanbefalinger», skrevet av bibliotekansatte fra hele landet.

Anbefalinger av musikk, spill & gaming og film er skrevet av ansatte i Vestfoldbibliotekene.

Velkommen til spennende arrangementer

Rollespill

MAKEit : Rollespillkveld – Dungeons & Dragons

onsdag 22/05-19, kl 16:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Wednesday 16/01-19,
and Once on Wednesday 30/01-19,
and Once on Wednesday 13/02-19,
and Once on Wednesday 27/02-19,
and Once on Wednesday 13/03-19,
and Once on Wednesday 27/03-19,
and Once on Wednesday 10/04-19,
and Once on Wednesday 24/04-19,
and Once on Wednesday 08/05-19,
and Once on Wednesday 22/05-19,
and Once on Wednesday 05/06-19
Fimo

MAKEit: Fimoworkshop – lag en liten drage

torsdag 23/05-19, kl 16:00

Tønsberg og Færder bibliotek

Kreatoriet

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Once on Thursday 23/05-19
Lesestund Foto: TNB

Lesestund

fredag 24/05-19, kl 10:30

Tønsberg og Færder bibliotek

Bjørneboe

|Gjentakende Hendelse (Se alle)
Weekly on the same day until Friday 24/05-19

Fant du det du lette etter?

Ja Nei

Translate »